Політика щодо плагіату
Журнал «Релігієзнавчі нариси» орієнтується на публікацію виключно оригінальних матеріалів. Однак, в окремих випадках ми друкуємо раніше опубліковані матеріали (наприклад, у розділі «Архів») та переклади раніше опублікованих статей. У таких випадках обов’язково зазначається перша публікація матеріалу. Подача будь-якого матеріалу до журналу за замовчуванням означає, що цей матеріал не був раніше опублікований і не перебуває на розгляді в інших виданнях.
Відповідальність за академічну доброчесність
Автори несуть відповідальність за дотримання принципів академічної доброчесності та етики у своїх дослідженнях і публікаціях. Це включає належне цитування джерел, уникнення плагіату та самоплагіату, а також отримання необхідних дозволів на використання матеріалів з інших джерел.
Автори повинні уникати повторного використання власних раніше опублікованих матеріалів без посилання на першоджерело (самоплагіат), що є важливим аспектом підтримки академічної доброчесності.
Редакційна колегія довіряє своїм авторам і не проводить спеціальної перевірки рукописів на плагіат, а також не вимагає цього від своїх редакторів. Однак ми заохочуємо рецензентів доповідати про будь-які сумніви щодо недоброчесного використання чужих матеріалів без відповідних посилань. Рукописи, в яких виявлено плагіат, не допускаються до публікації.
Дії у разі виявлення плагіату після публікації
Якщо після публікації виявлено плагіат, редакційна колегія проводить детальне розслідування. У разі підтвердження факту плагіату установи та організації, що підтримують дослідження, інформуються про порушення. Стаття позначається як така, що містить плагіат, на кожній сторінці PDF-документу, а за потреби може бути офіційно відкликана.
Рекомендації для авторів
- Використовуйте лапки для прямих цитат.
- Не змінюйте значення цитати у контексті.
- Використовуйте одинарні лапки для цитування всередині цитати.
- Ставте три крапки для пропущених частин у цитаті.
- Використовуйте квадратні дужки для доданих слів.
- Надавайте перевагу переказу своїми словами та стислому викладу інформації з різних джерел.
Автори зобов’язані отримувати дозволи на використання ілюстрацій, таблиць і графіків із сторонніх джерел та зазначати ці дозволи під відповідними елементами.